MANAŽERKA

Umění nese sílu sdělení.

Síla umění tkví v tom, že má možnost vyjadřovat se a reagovat na události kolem sebe způsobem, který je mnohdy přijatelnější než jakýkoliv jiný. Umění má sílu komentovat politiku, obracet se ke společnosti, upozorňovat na environmentální problémy. Umění může kultivovat společnost a dává prostor k růstu osobností a individualit.

Vidím smysl v organizování projektů, které umění pouze neprezentují, ale i rezonují s nějakým hlubším tématem. Ráda podporuji mladé začínající umělce a studenty v jejich cestě za profesionálním uměleckým životem.

V roce 2017 jsem založila neziskovou uměleckou iniciativu IMUZA. V jejím rámci organizuji akce pro širokou veřejnost a vytvářím prezenční možnosti mladým začínajícím umělcům, otevírám různá společenská témata, propojuji uměleckou produkci s přirozeným prostředím přírody, propojuji umělce ve vzájemné spolupráci.

V roce 2018 jsem založila Institut svobody, mezinárodní projektovou platformu pro spolupráci profesionálních umělců nad tématy lidské svobody, lidských práv a svobody uměleckého vyjádření.